More Website Templates @ TemplateMonster.com - November 14, 2011!

Biz Kimiz?

Kurulduğumuz yıllarda, bebek bekleyen veya bebekli aileler, bu ürünlerin hepsini birarada bulmakta zorluk çekiyorlardı. Biz ise, imkanları geniş olan aileler için lüks, dar bütçeli aileler için ise ekonomik ürünleri bir araya getirdik.

Mağazalarımıza gelen ailelerin bebekleri için A dan Z ye tüm ihtiyaçlarına yönelik alışveriş yapabilmelerini sağladık. Bunu sağlarken müşterilerimizin öneri ve şikayetlerini dikkate alarak onlar için optimum bir firma yarattık. Leylek Ticaret Bünyesinde dünyanın önde gelen 350 den fazla markası, sekizbin çeşit ürünüyle anne ve bebek ihtiyaçlarının tamamına yönelik hizmet veren bir konsept oluşturduk. Bu konsepti modern çağın en önemli ortamı olan E-Ticaret'te Aktifbebek.com ile gerçekleştirdik. Kısaca Activbaby bir markalar topluluğu olarak ortaya çıktı. ActivBaby annelerin doğum öncesinden, doğumdan sonrasına ; bebeğin ilk aylarından çocukluğuna kadar tüm ihtiyaçların, gereksinimlerine yönelik bütün marka ve ürünleri birarada bulunduran bir alışveriş platformu olmakla beraber Türkiye çapında 100 den fazla satış noktası, mağaza, sanal mağaza ve depolarıyla sektördeki en büyük toptancı, finansal ve ticari gücüyle uzun yıllar çalışabilecek güvenilir bir iş ortağı oldu. Şikayet dilek ve öneriler çerçevesinde müşteri odaklı bir firma, güleryüzlü müşteriler ile birleşti.

Şimdiye kadar bebek marketler zinciri, xml hizmetleri ve sanal bayilik ağıyla Türkiyenin her yerindeki bebeklere ulaşabilen ActivBaby vizyonumuz…: TÜRKİYE´DEKİ HER BEBEĞE, ÜRÜNLERİMİZLE “24 SAAT İÇİNDE” ULAŞABİLMEK. Çünkü bebekleri çok seviyoruz.

Ayrintili Bilgi

Neden Biz?

1

Ürün Çeşitliliği
Bebek sektöründe ki her marka ve çeşide ulaşabilirsiniz

2

Kendi Markalarımız
Semababy gibi kendi ürettiğimiz markalarımız

3

Yurdışı Anlaşmalarımız
Avrupa odakli ithalatlarımızda anlaşmalarımız gereği sadece bizde bulunan FerrariBaby, DisneyBaby, Fisher Price gibi markalar

4

Tecrübemiz
Yıllar boyunca sektörde geçirdiğimiz zaman ve sektördeki en büyük marka olarak devam etmemizin tecrübesi ile sizleri yönlendiriyoruz